Darmowa dostawa od 299,99 zł

LEGO® Harry Potter™ 76398 Skrzydło szpitalne Hogwartu

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 229,99 zł 229.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

LEGO® Harry Potter™ 76398 Skrzydło szpitalne Hogwartu

LEGO® Harry Potter™ 76398

Skrzydło szpitalne Hogwartu

  • numer katalogowy LEGO® 76398
  • elementy 510
  • przedział wiekowy 8+
  • wymiary opakowania 382/262/56,5mm
  • waga 0,68kg
LEGO 76398

NOWOŚĆ 2022 r. 

Magiczny zestaw LEGO 76398 Harry Potter inspirowany książką i filmem o małym czarodzieju z Hogwartu

Wyjątkowo kreatywna zabawka, która zachęca do opieki nad pacjentami w szpitalu oraz do podróży w czasie na wieży zegarowej.

W sam raz dla fanów Harry’ego Pottera, Hermiony Granger i Rona Weasleya

Młodzi adepci magii mogą dołączyć do czarodzieja i jego przyjaciół w wielofunkcyjnym zestawie inspirowanym sceną z filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

76398 LEGO® Harry Potter™

Sprawdź, co znajdziesz w zestawie LEGO 76398!

Każde pudełko to instrukcja i aż 510 elementów

  • minifigurki Harry’ego Pottera, Hermiony Granger, Rona Weasleya i pani Pomfrey
  • skrzydło szpitalne
  • wieża zegarowa z realistycznymi akcesoriami
  • 2 losowe płytki do łączenia modułów z serii LEGO Harry Potter

Zestaw z różnymi konfiguracjami po zbudowaniu ma 26 cm wysokości, 20 cm szerokości i 10 cm głębokości

Zabawkę można zatem wyeksponować na półce lub bawić się nią samodzielnie albo z przyjaciółmi

Klocki lego 76398

LEGO Harry Potter Harry Potter - Skrzydło szpitalne Hogwartu dla dzieci zainteresowanych leczeniem

W skrzydle szpitalnym Hogwartu stoją 3 łóżka i parawan, a pani Pomfrey pcha wózek z eliksirami i magicznymi słodyczami

Ron leży w łóżku z butelką obrzydliwego Szkiele-Wzro w ręku, więc dziecko może w tym czasie opatrzyć jego nogę

Harry i Hermiona używają zmieniacza czasu w wieży zegarowej

Dzieci mogą obrócić wieżę zegarową, a w efekcie poruszyć wskazówki czasomierza i przeżyć kolejną przygodę, lecz tym razem w przeszłości

klocki 76398 LEGO® Harry Potter™

Zestaw LEGO 76398 jest przeznaczony dla dzieci od 8 lat 

Wyjątkowy prezent LEGO Harry Potter dla przyszłych czarodziejów zachęca do kreatywnej zabawy

Sprawdzi się w efekcie jako upominek na urodziny, na Mikołaja albo zupełnie bez okazji

Magiczne moduły do zabawy i kolekcjonowania

Klocki LEGO 76398 należą do serii modułowych zestawów, które można łączyć, aby zbudować cały Zamek Hogwart

Sprawdź też Harry Potter - Chwile z Hogwartu: zajęcia z wróżbiarstwa (76396)

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl